Przyjaciele Zippiego

Ogólnopolski program realizowany w przedszkolu który doskonali u małych dzieci zdolności dawania sobie rady z trudnościami. Rozwija umiejętności społeczne i asertywność oraz sprawia, że są lepiej przygotowane i zdolne do pomagania innym w ich problemach. Program realizowany jest z dziećmi w wieku pięciu, sześciu lat. Wprowadzenie i zdobycie pewnych umiejętności w tym wieku wpłynie na to że dzieci będą w stanie lepiej radzić sobie z problemami w okresie dorastania i dorosłości.
Program realizują nauczyciele specjalnie przeszkoleni do prowadzenia tego typu zajęć. Program promuje zdrowie emocjonalne małych dzieci. Małe dzieci, które jeszcze nie nauczyły się wzorców zachowań zdobywają umiejętności, które sprawią, że lepiej będą sobie radzić z codziennymi frustracjami i trudnościami. Będą w przyszłości szczęśliwszymi i lepiej przystosowanymi ludźmi.

przyjaciele_zippiego_logo

WIZYTA Św. MIKOŁAJA