Konferencja w Czudcu

W dniu 03 kwietnia 2019 r. Przedszkole nr 4 w Stalowej Woli zostało zaproszone do udziału w Wojewódzkiej Konferencji Naukowo-Metodycznej pt. W zdrowym ciele zdrowy duch”, która odbywała się w Czudcu. Na konferencję pojechały dzieci z grup starszych oraz większość pracowników przedszkola. Powód otrzymania zaproszenia był bardzo szczególny – przedszkole zostało rekomendowane do przyznania Krajowego Certyfikatu Przedszkoli Promujących Zdrowie, o który starało się od kilku lat. Pani dyrektor M. Zubrzycka odebrała list gratulacyjny od pani kurator Małgorzaty Rauch. Podczas konferencji przedszkolaki z grupy „Mądre Sowy” dały wspaniały popis artystycznych umiejętności w występie pt. „Czwóreczka w hiszpańskich rytmach”, który wzbudził zachwyt władz oświatowych i uczestników konferencji, a pracownicy na czele z panią dyrektor zaprezentowali podejmowane przez placówkę liczne działania prozdrowotne, które doprowadziły do tak znaczącego sukces.

DO KOŃCA WAKACJI 2019 POZOSTAŁO