Aktualności 2021/2022

czerwiec

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń. W tym roku, w naszym przedszkolu jego obchody rozpoczęliśmy już 31 maja, a dzięki sprzyjającej pogodzie mogliśmy zorganizować go w ogrodzie przedszkolnym. Od rana panowała radosna atmosfera, a na przedszkolaków czekało wiele atrakcji. Były tańce, zabawy z chustą, bańki mydlane, kolorowe balony, popcorn i wiele innych niespodzianek. Dużym przeżyciem były odwiedziny i wspólne zabawy z Mrówką, która przyjechała do nas wyjątkowym autem.

Największą jednak niespodziankę sprawili dzieciom ich rodzice, którzy wystąpili specjalnie dla nich na przedszkolnej scenie wystawiając inscenizację „Kaczki Dziwaczki“. Zaskoczenie dzieci było ogromne, było dużo śmiechu i radości a nawet pojawiły się łzy wzruszenia na widok swoich rodziców w nowej innej roli. Na zakończenie tego pięknego dnia na dzieci czekał pyszny podwieczorek w postaci kiełbaski z grilla, który również dzieci jadły w ogrodzie przedszkolnym.

01.06 był dalszy ciąg atrakcji. Wszystkie przedszkolaki wraz z Paniami na zaproszenie Pani Dyrektor PSP nr 5 udały się na Piknik z okazji Dnia Dziecka do szkoły. Tam również czekało na nich wiele atrakcji. Były dmuchańce, jazda na koniku, lekcje tańca, a dzieci z grup Motylki i Mądre Sowy miały możliwość zwiedzenia szkoły. Wszystkie dzieci zostały też obdarowane kolorowymi balonikami, a po powrocie do przedszkola czekały na nich pyszne lody i słodka niespodzianka.

W imieniu pani Dyrektor i całego Grona Pedagogicznego wszystkim dzieciom życzymy dużo radości podczas codziennego poznawania świata.

Rozpoczęcie roku szkolnego