czerwiec

4 czerwca w naszym przedszkolu odbył się wyjątkowy Dzień Dziecka, pełen radości i niespodzianek. Z tej okazji zaprosiliśmy Cyrk Fokus, który zaprezentował dzieciom niesamowite sztuczki i akrobacje. Dzieci były zachwycone pokazem, pełnym kolorów i wrażeń. Po występie cyrku, dzieci miały okazję wziąć udział w różnych kreatywnych aktywnościach. Malowanie farbami okazało się strzałem w dziesiątkę, a kolorowe dzieła zdobiły potem sale przedszkolne. Przeprowadzono również różnorodne konkurencje, w których dzieci mogły sprawdzić swoje umiejętności i zdobyć nagrody. Jednym z najbardziej ekscytujących momentów była loteria, w której każde dziecko miało szansę wygrać ciekawe nagrody. Dzień Dziecka nie mógłby się obejść bez smakołyków. Dzieci z radością delektowały się lodami i pyszną pizzą, co było doskonałym zakończeniem pełnego wrażeń dnia.
Był to dzień pełen zabawy, śmiechu i niezapomnianych przeżyć, który na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.