UBEZPIECZENIE

W roku szkolnym 2023/2024 przedszkole również nie pośredniczy w zawieraniu umów ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków. Rodzice, którzy nie posiadają ubezpieczenia rodzinnego mogą skorzystać z oferty zamieszczonej poniżej.

RODZICE!

Kancelaria Supra Brokers S.A. mając na uwadze uzyskanie najlepszej oferty ubezpieczeniowej, przeprowadziła procedurę wyboru takiego zakładu ubezpieczeń, który zapewni Państwa dzieciom najlepszą możliwą do osiągnięcia ofertę ubezpieczeniową. Ma ona zapewnić zarówno szeroki zakres ochrony ubezpieczeniowej jak i zagwarantować Wam nieodpłatne wsparcie naszej kancelarii w przypadku likwidacji szkód. Oferta uzyskana dzięki naszemu działaniu jest ofertą niestandardową, dopasowaną do Państwa potrzeb z możliwością wyboru jednego z czterech wariantów.

Szanowni Państwa dajemy Wam, jako nowatorskie rozwiązanie, możliwość zawarcia umowy ubezpieczenia, wyboru wariantu, zgłoszenia szkody, poprzez portal internetowy. Eliminuje to wiele dotychczasowych kłopotów organizacyjnych z tym związanych.

Poniżej przesyłamy link do naszej strony internetowej: https://nnw24.pl/

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Państwa opiekunem, Panią Elizą Nowicką 721771563

Supra Brokers S.A.