Rok Szkolny w Ruchu

Luty 2014 r. – I Miejsce w organizowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w konkursie "Ćwiczyć każdy może" w ramach Roku Szkoły w Ruchu. Do konkursu przystąpiło ponad 4 tys. szkół i przedszkoli z całek Polski. Przedszkole nasze zdobyło I miejsce - co jest ogromnym sukcesem! Za zajęcie pierwszego miejsca na podium konkursu fotograficznego "Ćwiczyć każdy może" przedszkole otrzymało m.in. dyplom podpisany przez minister Joanna Kluzik - Rostkowską oraz upominki z autografem koszykarza Marcina Gortata. Przedszkole otrzymało również mnóstwo akcesoriów do ćwiczeń ruchowych dla dzieci. Konkurs został ogłoszony w ramach Roku Szkoły w Ruchu. Polegał na wykonaniu fotografii lub filmu, które pokazują, że zajęcia z wychowania fizycznego mogą być atrakcyjne dla uczniów. Nagroda była uwieńczeniem pracy dzieci z grupy "Pszczółki", nauczycielki Haliny Sadurskiej i pomocy Nauczyciela Karoliny Zubrzyckiej.

BRAWO!!! GRATULUJEMY!!!!

DO DNIA PRZEDSZKOLAKA