Szanowni Rodzice, w związku ze zbliżającym się okresem rozliczeń podatku dochodowego za rok 2017 ( podmioty gospodarcze do końca stycznia, osoby fizyczne do końca kwietnia) Rada Rodziców Przedszkola nr 4 w Stalowej Woli będzie bardzo wdzięczna Rodzicom  i innym Darczyńcom za przekazanie 1% podatku na działalność Stowarzyszenia ,,Przedszkola Przyszłości” w Rzeszowie.

Wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS : 0000145905 i dopisać dla Przedszkola nr 4  w Stalowej Woli. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na zakup zabawek dla dzieci z okazji Mikołaja oraz dofinansowanie do wycieczki z okazji Dnia Dziecka.

PODZIĘKOWANIE

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,  lecz przez to, kim jest;                                                                                      nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

PODZIĘKOWANIE

Dyrektor , nauczyciele i Rada Rodziców, składają serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom, „Dziadkom” i sympatykom przedszkola za przekazanie 1% podatku. W roku 2017  jest to kwota  8476 zł. Na tę kwotę zostały już zamówione zabawki do ogrodu przedszkolnego,które na wiosnę będą zamontowane.

Maria Zubrzycka – Dyrektor przedszkola

Katarzyna Myszka – przewodnicząca Rady Rodziców