Logo

PRZEDSZKOLE nr 4 w STALOWEJ WOLI o profilu ekologiczno - zdrowotnym

s1
s2
s3
s4
s6
Przedszkole z lotu ptaka 3
Przedszkole z lotu ptaka 2
Przedszkole z lotu ptaka 1
test
Slider2

1% Podatku

Szanowni Rodzice, w związku ze zbliżającym się okresem rozliczeń podatku dochodowego za rok 2018 (podmioty gospodarcze do końca stycznia, osoby fizyczne do końca kwietnia) Rada Rodziców Przedszkola nr 4 w Stalowej Woli będzie bardzo wdzięczna Rodzicom i innym Darczyńcom za przekazanie 1% podatku na działalność Stowarzyszenia ,,Przedszkola Przyszłości” w Rzeszowie.

Wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS: 0000145905 i dopisać dla Przedszkola nr 4 w Stalowej Woli. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do ogrodu przedszkolnego, który wzbogaci zajęcia dla dzieci.

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

Jan Paweł II

PODZIĘKOWANIE

Dyrektor, nauczyciele i Rada Rodziców, składają serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom, Dziadkom i sympatykom przedszkola za przekazanie 1% podatku. W roku 2019 jest to kwota  kwota 2257 zł , która zostanie przeznaczona na dopłatę za wykonanie zadaszenia i obudowy piaskownicy. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom

Maria Zubrzycka – Dyrektor przedszkola


Spotkanie z Mikołajem

1

dni

21

godzin

45

minut

57

sekund

Najnowsze galerie