1% Podatku

Szanowni Rodzice, w związku ze zbliżającym się okresem rozliczeń podatku dochodowego za rok 2018 (podmioty gospodarcze do końca stycznia, osoby fizyczne do końca kwietnia) Rada Rodziców Przedszkola nr 4 w Stalowej Woli będzie bardzo wdzięczna Rodzicom i innym Darczyńcom za przekazanie 1% podatku na działalność Stowarzyszenia ,,Przedszkola Przyszłości” w Rzeszowie.

Wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS: 0000145905 i dopisać dla Przedszkola nr 4 w Stalowej Woli. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do ogrodu przedszkolnego, który wzbogaci zajęcia dla dzieci.

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

PODZIĘKOWANIE

Dyrektor, nauczyciele i Rada Rodziców, składają serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom, Dziadkom i sympatykom przedszkola za przekazanie 1% podatku.
W roku 2018 jest to kwota 11326 zł.

,,Gra w klasy“ została wykonana w dniu 05.12.2018 r. na głównym holu przedszkola.Natomiast ,,Miasteczko ruchu drogowego“ z różnymi grami zostanie zamontowane w okresie wiosennym na parkingu przed przedszkolem.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom

Maria Zubrzycka – Dyrektor przedszkola