Rehabilitacja

REHABILITACJA DZIECI Z WADAMI POSTAWY

Dyrektor SPZOZ ul. Kwiatkowskiego  2 w Stalowej Woli informuje , o  zatrudnieniu w zakładzie lekarza specjalisty rehabilitacji medycznej,  który zawodowo zajmuje się rehabilitacją dzieci. Lekarz medycyny Monika Frańczak będzie w ramach poradni rehabilitacyjnej dokonywała  oceny stanu zdrowia  i zlecała rehabilitację dzieci ukierunkowaną  w szczególności  na minimalizowanie i redukcję wad postawy.

Planowane godziny pracy w poradni rehabilitacyjnej to  piątki w godz. 10. – 14. Ze względu na konieczność zapewnienia odpowiedniej organizacji pracy terminy wizyt będą uzgadniane telefonicznie z odpowiednim wyprzedzeniem.

Rehabilitacja dzieci będzie odbywała  się w Przychodni ul. Kwiatkowskiego 2  w dziale fizjoterapii ambulatoryjnej pod nadzorem magistrów rehabilitacji medycznej, w godzinach uzgodnionych z rodzicami .  Przewidywany termin rozpoczęcia działalności w tym zakresie od stycznia 2022.

Świadczenia  poradni rehabilitacyjnej  oraz rehabilitacji  ambulatoryjnej  będą odbywały się w ramach ubezpieczenia zdrowotnego.

Do poradni rehabilitacyjnej  wymagane jest zgodnie z przepisami dotyczącymi ubezpieczenia zdrowotnego skierowanie wystawione   przez lekarza rodzinnego lub specjalistę.

W razie zainteresowania ofertą proszę o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: dział fizjoterapii 158137117 (mgr Łopatka Marcin kierownik działu) lub sekretariat zakładu 15 8421017  (dyrektor), pod którymi będzie możliwe uzyskanie dodatkowych informacji.

Dyrektor SPZOZ Wojciech Korkowski