Logo

PRZEDSZKOLE nr 4 w STALOWEJ WOLI o profilu ekologiczno - zdrowotnym

test
s4
s3
s6
Przedszkole z lotu ptaka 3
Przedszkole z lotu ptaka 2
Przedszkole z lotu ptaka 1
Slider2
s1
s2

Rehabilitacja

REHABILITACJA DZIECI Z WADAMI POSTAWY

 Dyrektor SPZOZ ul. Kwiatkowskiego  2 w Stalowej Woli informuje , o  zatrudnieniu w zakładzie lekarza specjalisty rehabilitacji medycznej,  który zawodowo zajmuje się rehabilitacją dzieci. Lekarz medycyny Monika Frańczak będzie w ramach poradni rehabilitacyjnej dokonywała  oceny stanu zdrowia  i zlecała rehabilitację dzieci ukierunkowaną  w szczególności  na minimalizowanie i redukcję wad postawy.

Planowane godziny pracy w poradni rehabilitacyjnej to  piątki w godz. 10. – 14. Ze względu na konieczność zapewnienia odpowiedniej organizacji pracy terminy wizyt będą uzgadniane telefonicznie z odpowiednim wyprzedzeniem.

Rehabilitacja dzieci będzie odbywała  się w Przychodni ul. Kwiatkowskiego 2  w dziale fizjoterapii ambulatoryjnej pod nadzorem magistrów rehabilitacji medycznej, w godzinach uzgodnionych z rodzicami .  Przewidywany termin rozpoczęcia działalności w tym zakresie od stycznia 2022.

Świadczenia  poradni rehabilitacyjnej  oraz rehabilitacji  ambulatoryjnej  będą odbywały się w ramach ubezpieczenia zdrowotnego.

Do poradni rehabilitacyjnej  wymagane jest zgodnie z przepisami dotyczącymi ubezpieczenia zdrowotnego skierowanie wystawione   przez lekarza rodzinnego lub specjalistę. 

W razie zainteresowania ofertą proszę o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: dział fizjoterapii 158137117 (mgr Łopatka Marcin kierownik działu) lub sekretariat zakładu 15 8421017  (dyrektor), pod którymi będzie możliwe uzyskanie dodatkowych informacji.

 

Dyrektor SPZOZ Wojciech Korkowski 

Dzień Ziemi

21

dni

18

godzin

42

minut

54

sekund

Najnowsze galerie