Kreatywność, aktywność, twórcze podejście – takie właśnie są przedszkolaki. Dlatego z chęcią biorą udział w licznych konkursach tematycznych, plastycznych, wokalnych, przeglądach twórczości dziecięcej, programach i projektach edukacyjnych.

Sukces to ich zaangażowanie , sukces to umiejętność poszerzania swoich horyzontów. Zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności. Dlatego nasze przedszkolaki sukces maja wpisany w swój szczery uśmiech i zadowolenie z jakimi podchodzą do nowych wyzwań.

KONKURSY – ROK SZKOLNY 2018/2019

WRZESIEŃ

• ,,Ratuj lasy zbieraj makulaturę“ – X edycja konkursu na zbiórkę makulatury, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz plastikowych nakrętek – organizator  MZK  w Stalowej Woli

Przedszkole zostało nagrodzone w kategorii – zbiórka makulatury