RODZICU !!!

Szukasz przedszkola dla swojego dziecka? Przyjdź i zobacz nasze przedszkole.

Serdecznie zapraszamy Rodziców ze swoimi Pociechami. Nasze przedszkole o profilu ekologiczno - zdrowotnym mieści się w pięknie odnowionym budynku otoczonym dużym, zielonym ogrodem. Daleko od głównych ulic w sąsiedztwie łąk i lasów, na osiedlu domków jednorodzinnych. Współpracujemy z Rodzicami na zasadzie partnerstwa przy czym Rodzice mają znaczący wpływ na organizację życia w przedszkolu!!! Wspólnie organizujemy m.in. uroczystości przedszkolne, pikniki rodzinne, zabawy karnawałowe dla dzieci , wycieczki, spotkania z ciekawymi ludźmi promującymi zawody rodziców.

W naszym przedszkolu dziecko jest: kochane, bezpieczne, radosne, ma przyjaciół, rozwija swoje zainteresowania, uzdolnienia, osiąga sukcesy.