RODZICU !!!

Szukasz przedszkola dla swojego dziecka? Przyjdź i zobacz nasze przedszkole.

Serdecznie zapraszamy Rodziców ze swoimi Pociechami. Nasze przedszkole o profilu ekologiczno - zdrowotnym mieści się w pięknie odnowionym budynku otoczonym dużym, zielonym ogrodem. Daleko od głównych ulic w sąsiedztwie łąk i lasów, na osiedlu domków jednorodzinnych. Współpracujemy z Rodzicami na zasadzie partnerstwa przy czym Rodzice mają znaczący wpływ na organizację życia w przedszkolu!!! Wspólnie organizujemy m.in. uroczystości przedszkolne, pikniki rodzinne, zabawy karnawałowe dla dzieci , wycieczki, spotkania z ciekawymi ludźmi promującymi zawody rodziców.

W naszym przedszkolu dziecko jest: kochane, bezpieczne, radosne, ma przyjaciół, rozwija swoje zainteresowania, uzdolnienia, osiąga sukcesy.

Misja przedszkola:

Zdrowy i ekologiczny tryb życia, dają dziecku mocny fundament na przyszłość, pozwalając mu inaczej  spojrzeć na to co wydaje się trudne i nie do pokonania.

Dziecko w naszym przedszkolu dostaje klucz do zdobywania wiedzy i twórczych poszukiwań , inspirację do działania oraz holistyczne podejście do zdrowia.

Wizja przedszkola:

Przedszkole nr 4 w Stalowej Woli jest placówka przyjazną , innowacyjną , nastawioną na szeroko rozumiany rozwój dziecka, tak aby poznało radość płynącą z zabawy, nauczyło się nawiązywać relacje z innymi dziećmi, z przyjemnością odkrywało i rozumiało otaczający go świat, nauczyło się  samodzielności, zasad bezpieczeństwa oraz radzenia sobie z trudnościami, poznało nowe doświadczenia i odnosiło sukcesy.

Każdemu dziecku stwarzamy szansę  na miarę jego możliwości. Dążymy do tego, aby nasi wychowankowie osiągnęli gotowość szkolną i odnosili sukcesy w szkole.

Stwarzamy warunki dla rozwijania zdrowego stylu życia, promujemy ekologię  jako nowoczesne ujęcie rzeczywistości społeczno – przyrodniczej. Dbamy o potrzeby dzieci i rodziców.

Rodzice czynnie uczestniczą w życiu przedszkola.

Przedszkole zatrudnia wykwalifikowaną , zaangażowaną i odpowiedzialną kadrę pedagogiczną.