Przedszkole odkrywców talentów

Szkoła Odkrywców Talentów to prestiżowy tytuł przyznawany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji szkołom, przedszkolom, które wyróżniają się na tle innych placówek pod względem uzdolnień dzieci. Ocenie podlegają nie tylko osiągnięcia podopiecznych, ale także praca nauczycieli, którzy prowadzą zajęcia dodatkowe i często odkrywają talenty swoich wychowanków. Umieszczenie na mapie "Szkół Odkrywców Talentów" jest wielkim wyróżnieniem.

Z przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole uzyskało tytuł ,,Przedszkole Odkrywców Talentów", który świadczy o tym, że placówka ta przyczynia się do odkrywania, promocji i wspierania uzdolnień dzieci.

Jesteśmy dumni z tego, że do naszego przedszkola uczęszczają dzieci o wyjątkowych zdolnościach, którzy z pomocą nauczycieli wciąż rozwijają i doskonalą swoje niezwykłe pasje.
Wyróżnienie motywuje nas do jeszcze większego zaangażowania w pracy z dzieckiem zdolnym i utalentowanym.

Dzieci zdolnych, uzdolnionych i mających zainteresowania wspierała nauczycielka pani Małgosia, która prowadziła systematyczne indywidualne zajęcia w celu ich ciągłego rozwoju.

odkrywcy_talentow

Święta Wielkanocne