REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA – FILM INSTRUKTAŻOWY (kliknij)

W sprawach rekrutacji można się kontaktować w godz. pracy przedszkola pod numerem telefonu: 15/8425803.
Uchwały i zarządzenia w sprawie rekrutacji:
Uchwała NR LXVIII/603/17 Rady Miejskiej w Stalowej Woli w sprawie określenia kryteriów w postępowaniu rekrutacyjnym do klas pierwszych szkół podstawowych,dla których organem prowadzącym jest Gmina Stalowa Wola.

Uchwała NR LXVIII/604/17 Rady  miejska w Stalowej Woliz dnia 17 lutego 2017 r.w sprawie określenia kryteriów obowiązujących na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego do przedszkoli publicznych i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Stalowa Wola.

Zarządzenie Nr 19/22 Prezydenta Miasta Stalowej Woli z dnia 21 stycznia 2022 r. w sprawie określenia terminów postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i klas pierwszych dla których organem jest Gmina Stalowa Wola.

Zarządzenie Nr 20/22 Prezydenta Miasta Stalowej Woli z dnia 21 stycznia 2022 r. w sprawie podania do publicznej wiadomości kryteriów w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i klas pierwszych dla których organem prowadzącym jest Gmina Stalowa Wola.

Podano do wiadomości publicznej 28.01.2022r.

dyrektor Przedszkola nr 4 w Stalowej Woli Joanna Dziakowicz