Bezpieczne Ferie Zimowe

Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2019/2020  od 13 do 26 stycznia 2020 r. dla uczniów naszego województwa będą trwać ferie zimowe.

Ferie zimowe to czas odpoczynku dla naszych uczniów, a także okazja do beztroskich zabaw na śniegu, jazdy na sankach, łyżwach i nartach.  Pamiętajmy jednak, że nie wszyscy uczniowie będą mogli wyjechać poza miejsce zamieszkania i uczestniczyć w zorganizowanych formach wypoczynku. Większość pozostanie w domu, nie zawsze pod opieką rodziców. Nietrudno wtedy o wypadek. We wszystkich grupach w przedszkolu odbyły się zajęcia  poświęcone zasadom bezpiecznego wypoczynku w domu i na podwórku oraz organizacji zabaw na śniegu. Istotne jest uświadomienie niebezpieczeństw, z którymi można się spotkać.

Prosimy Rodziców o zwrócenie szczególnej uwagi na kwestie bezpiecznego zachowania  w sieci internetowej. Cyberprzemoc może dotknąć wszystkich użytkowników internetu, bez względu na wiek,  czy poziom umiejętności posługiwania się komputerem (dzieci i dorosłych).

Bezpiecznego wypoczynku !

timthumb.php_

Zapraszam Was - Babciu, Dziadku do mojego przedszkola,

gdyż jest Wasze święto i taka ma rola,
aby Wam zatańczyć, wiersze recytować,
w krótkim przedstawieniu serce podarować.
Przyjedźcie koniecznie. Bardzo się cieszymy,
że dla Was w prezencie ślicznie wystąpimy

6 lutego 2010 r. o godz. 9.30 gr. ,,Żabki“
7 lutego 2020 r. o godz. 10.00 gr. ,,Muchomorki“
7 lutego 2020 r. o godz. 13.00 gr. ,,Motylki“

Odkręcamy !Zbieramy!Pomagamy!Zbieraj z nami!

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu ekologicznego ,,Przedszkolaków dobre rady na złe odpady“.Zbieramy zużyte baterie i nakrętki. Zebrane nakrętki zostaną przekazane 4 letniej Milence Dul ze Stalowej Woli, a dochód ze zbiórki przeznaczony na leczenie i rehabilitację. Milenka urodziła się z niedorozwojem kości udowej stawu biodrowego i potrzebna jest kosztowna operacja.

Zachęcamy do udziału w akcji .

nakretki_art

Dzieci uczą Rodziców

Dzieci uczą rodziców_1

Centrum Rozwoju Lokalnego serdecznie zaprasza wszystkie przedszkola i klasy 1-3 szkół podstawowych do udziału w objętej honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej ogólnopolskiej  akcji edukacyjnej ,,Dzieci uczą Rodziców“ .Celem akcji wsparcie procesu edukacji najmłodszych, a także zachęcenie dzieci do rozmowy z rodzicami na tematy przeprowadzane podczas akcji. Przedszkole przystępuje do projektu a szczegóły w linku  – Dzieci uczą Rodziców