ZAPROSZENIE!!!

W dniu 25.05.2022r. (ŚRODA) o godz. 15:00 w ogrodzie przedszkola odbędzie się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty.
Na przedszkolnej scenie zaprezentują się dzieci z poszczególnych grup.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH RODZICÓW!!!

PRZERWA WAKACYJNA

Uwaga Rodzice ! Przerwa wakacyjna w przedszkolu w miesiącu SIERPNIU

DRODZY RODZICE!
W związku z sytuacją w Ukrainie Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek wystosował list  do dyrektorów, nauczycieli, pracowników oświaty, samorządowców, rodziców i uczniów. Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.

list MEiN (kliknij)

Środa z Profilaktyką

Drodzy Rodzice,

Narodowy Fundusz Zdrowia przeprowadza akcję – „Środa z Profilaktyką” związaną z promowaniem postaw prozdrowotnych, badań i zachęcaniem do zdrowego stylu życia.

Celem akcji jest troska o zdrowie dzieci i młodzieży, ponieważ w tej grupie wiekowej wzrasta odsetek otyłości, cukrzycy i zaburzeń emocjonalnych.

NFZ przygotował dla Państwa materiały informacyjno-edukacyjne w formie ulotki, filmu z ekspertami w danej dziedzinie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z poniższymi materiałami:

DRODZY  RODZICE !!!  DZIADKOWIE !!!
SYMPATYCY PRZEDSZKOLA !!!

Zwracamy się z wielką prośbą  o przekazywanie 1% podatku na rzecz STOWARZYSZENIA ,,PRZEDSZKOLA  PRZYSZŁOŚCI”.

Stowarzyszenie do którego nasze przedszkole należy ma na celu popieranie wszelkich inicjatyw promujących przedszkola.
Bank PEKAO S.A. I Oddział w Rzeszowie
                                      Nr konta : 19 1240 1792 1111 0010 0155 1766 Numer KRS 0000145905                           (dopisz dla Przedszkola nr 4 w Stalowej Woli)

REHABILITACJA DZIECI Z WADAMI POSTAWY

Dyrektor SPZOZ ul. Kwiatkowskiego  2 w Stalowej Woli informuje , o  zatrudnieniu w zakładzie lekarza specjalisty rehabilitacji medycznej,  który zawodowo zajmuje się rehabilitacją dzieci. Lekarz medycyny Monika Frańczak będzie w ramach poradni rehabilitacyjnej dokonywała  oceny stanu zdrowia  i zlecała rehabilitację dzieci ukierunkowaną  w szczególności  na minimalizowanie i redukcję wad postawy.

Planowane godziny pracy w poradni rehabilitacyjnej to  piątki w godz. 10. – 14. Ze względu na konieczność zapewnienia odpowiedniej organizacji pracy terminy wizyt będą uzgadniane telefonicznie z odpowiednim wyprzedzeniem.

Rehabilitacja dzieci będzie odbywała  się w Przychodni ul. Kwiatkowskiego 2  w dziale fizjoterapii ambulatoryjnej pod nadzorem magistrów rehabilitacji medycznej, w godzinach uzgodnionych z rodzicami .  Przewidywany termin rozpoczęcia działalności w tym zakresie od stycznia 2022.

Świadczenia  poradni rehabilitacyjnej  oraz rehabilitacji  ambulatoryjnej  będą odbywały się w ramach ubezpieczenia zdrowotnego.

Do poradni rehabilitacyjnej  wymagane jest zgodnie z przepisami dotyczącymi ubezpieczenia zdrowotnego skierowanie wystawione   przez lekarza rodzinnego lub specjalistę.

W razie zainteresowania ofertą proszę o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: dział fizjoterapii 158137117 (mgr Łopatka Marcin kierownik działu) lub sekretariat zakładu 15 8421017  (dyrektor), pod którymi będzie możliwe uzyskanie dodatkowych informacji.

Dyrektor SPZOZ Wojciech Korkowski

Zapraszamy Rodziców do włączenia się w zbiórkę makulatury i plastikowych nakrętek.

Nasze przedszkole bierze udział w XIII edycji konkursu organizowanego przez MZK – „Ratuj lasy – zbieraj makulaturę”, jak również w zbiórce plastikowych nakrętek.

Zbiórka makulatury oraz plastikowych nakrętek  prowadzona jest w obu Punktach Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych MZK tj..:

· „Rupieciarnia I”, przy ulicy 1-go Sierpnia 18 A w Stalowej Woli (od poniedziałku do piątku od 10.00 do 18.00 oraz w soboty od 8.00-16.00)

· Rupieciarni II, przy ulicy Centralnego Okręgu Przemysłowego 38 (od wtorku do piątku od 10.00 do 18.00 oraz w soboty od 8.00-16.00)

Zbiórka prowadzona jest w ten sposób, że osoba przywożąca makulaturę lub plastikowe nakrętki do punktów, zgłasza nazwę placówki dla której oddaje surowiec, a pracownik punktu prowadzący rejestr zgłoszeń do konkursu, zapisuje wagę przywiezionego surowca na konto danej placówki.

W ramach zbiórki makulatury przewidziane są trzy główne nagrody rzeczowe dla przedszkoli, o wartości uzależnionej od wysokości uzyskanego wskaźnika ilości zebranej makulatury.

Zbiórka plastikowych nakrętek  prowadzona jest w celu charytatywnymwszystkie zebrane  nakrętki, zostaną bezpłatnie przekazane na rzecz wybranego Stowarzyszenia, działającego na terenie Stalowej Woli, celem niesienia pomocy chorym                       i potrzebującym dzieciom.

242108061_1922016201312079_6081232392512722032_n