OGŁOSZENIE!!!

W dniu 21.10.2022 r. dzieci z grupy „Muchomorki”, „Motylki” i „Mądre Sowy” pojadą do FABRYKI ZABAWY. Koszt wyjazdu to 25 zł od dziecka (zabawa w Fabryce Zabawy i przejazd autokarem). Zgłoszenia dzieci i pieniądze prosimy wpłacać u nauczycielek grup do 14.10.2022r.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom oraz dzieciom, którzy czynnie włączyli się w zbiórkę surowców -  w XIII edycji konkursu organizowanego przez MZK zebraliśmy 865 kg makulatury.

DZIĘKI WAM ZNALEŹLIŚMY SIĘ W GRONIE LAUREATÓW.

Zachęcamy do dalszego udziału w XIV edycji.

makulatura

XIV edycja konkursu organizowanego przez MZK – „Ratuj lasy – zbieraj makulaturę” oraz zbiórka plastikowych nakrętek.

Zbiórka makulatury oraz plastikowych nakrętek  prowadzona jest w obu Punktach Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych MZK tj..:

· „Rupieciarnia I”, przy ulicy 1-go Sierpnia 18 A w Stalowej Woli

· Rupieciarni II, przy ulicy Centralnego Okręgu Przemysłowego 38

Zbiórka prowadzona jest w ten sposób, że osoba przywożąca makulaturę lub plastikowe nakrętki do punktów, zgłasza nazwę placówki dla której oddaje surowiec, a pracownik punktu prowadzący rejestr zgłoszeń do konkursu, zapisuje wagę przywiezionego surowca na konto danej placówki.

DRODZY RODZICE!
W związku z sytuacją w Ukrainie Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek wystosował list do dyrektorów, nauczycieli, pracowników oświaty, samorządowców, rodziców i uczniów. Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.

list MEiN (kliknij)

REHABILITACJA DZIECI Z WADAMI POSTAWY

Dyrektor SPZOZ ul. Kwiatkowskiego  2 w Stalowej Woli informuje , o  zatrudnieniu w zakładzie lekarza specjalisty rehabilitacji medycznej,  który zawodowo zajmuje się rehabilitacją dzieci. Lekarz medycyny Monika Frańczak będzie w ramach poradni rehabilitacyjnej dokonywała  oceny stanu zdrowia  i zlecała rehabilitację dzieci ukierunkowaną  w szczególności  na minimalizowanie i redukcję wad postawy.

Planowane godziny pracy w poradni rehabilitacyjnej to  piątki w godz. 10. – 14. Ze względu na konieczność zapewnienia odpowiedniej organizacji pracy terminy wizyt będą uzgadniane telefonicznie z odpowiednim wyprzedzeniem.

Rehabilitacja dzieci będzie odbywała  się w Przychodni ul. Kwiatkowskiego 2  w dziale fizjoterapii ambulatoryjnej pod nadzorem magistrów rehabilitacji medycznej, w godzinach uzgodnionych z rodzicami .  Przewidywany termin rozpoczęcia działalności w tym zakresie od stycznia 2022.

Świadczenia  poradni rehabilitacyjnej  oraz rehabilitacji  ambulatoryjnej  będą odbywały się w ramach ubezpieczenia zdrowotnego.

Do poradni rehabilitacyjnej  wymagane jest zgodnie z przepisami dotyczącymi ubezpieczenia zdrowotnego skierowanie wystawione   przez lekarza rodzinnego lub specjalistę.

W razie zainteresowania ofertą proszę o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: dział fizjoterapii 158137117 (mgr Łopatka Marcin kierownik działu) lub sekretariat zakładu 15 8421017  (dyrektor), pod którymi będzie możliwe uzyskanie dodatkowych informacji.

Dyrektor SPZOZ Wojciech Korkowski

242108061_1922016201312079_6081232392512722032_n