Logo

PRZEDSZKOLE nr 4 w STALOWEJ WOLI o profilu ekologiczno - zdrowotnym

test
s4
s3
s6
Przedszkole z lotu ptaka 3
Przedszkole z lotu ptaka 2
Przedszkole z lotu ptaka 1
Slider2
s1
s2

OGŁOSZENIA

                                          PODZIĘKOWANIE 

Dyrektor, nauczyciele i Rada Rodziców, składają serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom, Dziadkom i sympatykom przedszkola za przekazanie 1,5% podatku. Za rok 2022 była to kwota 1755 zł , która została przeznaczona na zakup Bujaka Sprężynowego „Ślimak“ do ogrodu przedszkola.

 

                                           bujak                

DRODZY RODZICE, DZIADKOWIE, SYMPATYCY PRZEDSZKOLA

Przedszkole nr 4 w Stalowej Woli należy do Stowarzyszenia ,,Przedszkola Przyszłości” w Rzeszowie, którego głównym celem jest wspieranie działalności przedszkola. Dlatego też zwracamy się z prośbą o wpłatę 1,5 % podatku na rzecz Stowarzyszenia.

BANK PEKAO S.S I Oddział w Rzeszowie

Nr konta: 19 1240 1792 1111 0010 0155 1766                                                                                                     

nr  KRS  0000145905  KONIECZNIE dopisz dla PRZEDSZKOLA NR 4 w Stalowej Woli

           

                            Drodzy Rodzice 

Zachęcamy do udziału w XV edycji konkursu organizowanego przez MZK – „Ratuj lasy – zbieraj makulaturę” oraz zbiórki plastikowych nakrętek. 

  Zbiórka makulatury oraz plastikowych nakrętek  prowadzona jest w obu Punktach Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych MZK tj..:

· „Rupieciarnia I”, przy ulicy 1-go Sierpnia 18 A w Stalowej Woli 

· Rupieciarni II, przy ulicy Centralnego Okręgu Przemysłowego 38 

Zbiórka prowadzona jest w ten sposób, że osoba przywożąca makulaturę lub plastikowe nakrętki do punktów, zgłasza nazwę placówki dla której oddaje surowiec, a pracownik punktu prowadzący rejestr zgłoszeń do konkursu, zapisuje wagę przywiezionego surowca na konto danej placówki.

 


 


       certyfikat

ramkapomocowa

Ogłoszenie!

„Mała książka – Wielki człowiek”.

 Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli wznawia akcję „Mała książka – Wielki człowiek”. Aby odebrać darmową książkę dla dziecka, należy zapisać je do biblioteki. Książkowe wyprawki będą do odebrania w każdej bibliotecznej placówce w godzinach jej otwarcia.

Projekt jest adresowany do dzieci ze Stalowej Woli w wieku przedszkolnym i startuje od wtorku, 24 października. Dzieciaki, których rodzice zapiszą do MBP otrzymają „Krasnala w krzywej czapce” - książkę autorstwa Wojciecha Widłaka z ilustracjami Aleksandry Krzanowskiej. A do tego specjalne Karty Małego Czytelnika, do których będą mogły wklejać specjalne naklejki przy każdej wizycie w bibliotece. Jeśli uzbierają ich 10 – każde dziecko otrzyma specjalny czytelniczy dyplom.

 

mała książka wielki człowiek_1 

Pierwszy Dzień Lata

0

dni

17

godzin

35

minut

12

sekund

Najnowsze galerie