Logo

PRZEDSZKOLE nr 4 w STALOWEJ WOLI o profilu ekologiczno - zdrowotnym

test
s4
s3
s6
Przedszkole z lotu ptaka 3
Przedszkole z lotu ptaka 2
Przedszkole z lotu ptaka 1
Slider2
s1
s2

ROK SZKOLNY 2022/2023

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom oraz dzieciom, którzy czynnie włączyli się w zbiórkę surowców -  w XIII edycji konkursu organizowanego przez MZK zebraliśmy 865 kg makulatury.

DZIĘKI WAM ZNALEŹLIŚMY SIĘ W GRONIE LAUREATÓW.

https://www.mzk.stalowa-wola.pl/aktualnosci/segregacja-sie-oplaca/ 

                                                                           Zachęcamy do dalszego udziału w XIV edycji. 

 makulatura


 

 XIV edycja konkursu organizowanego przez MZK – „Ratuj lasy – zbieraj makulaturę” oraz zbiórka plastikowych nakrętek. 

  Zbiórka makulatury oraz plastikowych nakrętek  prowadzona jest w obu Punktach Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych MZK tj..:

· „Rupieciarnia I”, przy ulicy 1-go Sierpnia 18 A w Stalowej Woli 

· Rupieciarni II, przy ulicy Centralnego Okręgu Przemysłowego 38 

Zbiórka prowadzona jest w ten sposób, że osoba przywożąca makulaturę lub plastikowe nakrętki do punktów, zgłasza nazwę placówki dla której oddaje surowiec, a pracownik punktu prowadzący rejestr zgłoszeń do konkursu, zapisuje wagę przywiezionego surowca na konto danej placówki.

 


 

DRODZY RODZICE!
W związku z sytuacją w Ukrainie Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek wystosował list do dyrektorów, nauczycieli, pracowników oświaty, samorządowców, rodziców i uczniów. Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.

list MEiN (kliknij) 

REHABILITACJA DZIECI Z WADAMI POSTAWY

 Dyrektor SPZOZ ul. Kwiatkowskiego  2 w Stalowej Woli informuje , o  zatrudnieniu w zakładzie lekarza specjalisty rehabilitacji medycznej,  który zawodowo zajmuje się rehabilitacją dzieci. Lekarz medycyny Monika Frańczak będzie w ramach poradni rehabilitacyjnej dokonywała  oceny stanu zdrowia  i zlecała rehabilitację dzieci ukierunkowaną  w szczególności  na minimalizowanie i redukcję wad postawy.

Planowane godziny pracy w poradni rehabilitacyjnej to  piątki w godz. 10. – 14. Ze względu na konieczność zapewnienia odpowiedniej organizacji pracy terminy wizyt będą uzgadniane telefonicznie z odpowiednim wyprzedzeniem.

Rehabilitacja dzieci będzie odbywała  się w Przychodni ul. Kwiatkowskiego 2  w dziale fizjoterapii ambulatoryjnej pod nadzorem magistrów rehabilitacji medycznej, w godzinach uzgodnionych z rodzicami .  Przewidywany termin rozpoczęcia działalności w tym zakresie od stycznia 2022.

Świadczenia  poradni rehabilitacyjnej  oraz rehabilitacji  ambulatoryjnej  będą odbywały się w ramach ubezpieczenia zdrowotnego.

Do poradni rehabilitacyjnej  wymagane jest zgodnie z przepisami dotyczącymi ubezpieczenia zdrowotnego skierowanie wystawione   przez lekarza rodzinnego lub specjalistę. 

W razie zainteresowania ofertą proszę o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: dział fizjoterapii 158137117 (mgr Łopatka Marcin kierownik działu) lub sekretariat zakładu 15 8421017  (dyrektor), pod którymi będzie możliwe uzyskanie dodatkowych informacji.

 

Dyrektor SPZOZ Wojciech Korkowski 


 242108061_1922016201312079_6081232392512722032_n

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

przedszkole   

 


       

Andrzejki

55

dni

1

godzin

15

minut

15

sekund

Najnowsze galerie