Konkursy rok szkolny 2023/2024

WRZESIEŃ

·    Plener malarski –  „Jesienią, jesienią sady się rumienią“ – organizator Przedszkole nr 1 w Stalowej Woli. Przedszkole reprezentowała Lilia K. z grupy  „Mądre Sowy“.

PAŹDZIERNIK

·   Ratuj lasy zbieraj makulaturę“ – XV edycja konkursu zbiórki surowców wtórnych (makulatury oraz plastikowych nakrętek) – organizator MZK w Stalowej Woli.

·   „Jesienią, jesienią sady się rumienią“ – miejski konkurs plastyczny. Organizator – Przedszkole nr 7 w Stalowej Woli. W konkursie wzięli udział Michalina M. i Karol J. z grupy „Mądre Sowy“.

·  Konkurs plastyczny „Pomaganie jest cool“ – organizator Stowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej „SPECTRUM“ oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli. Pracę na konkurs wykonała Melania L. z grupy „Motylki“.

·  Konkurs plastyczny „Pomaganie jest cool“ – organizator Stowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej „SPECTRUM“ oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli. Pracę na konkurs wykonała Lilia K. z grupy „Muchomorki“.

LISTOPAD

·    „Portret Pluszowego Misia XIII edycja”- konkurs plastyczny - organizator: Miejska Biblioteka Publiczna, Filia nr 5

GRUDZIEŃ

·   Najpiękniejsza ozdoba choinkowa“ – konkurs plastyczny. Organizator Katolicka Szkoła Podstawowa w Stalowej Woli. Pracę na konkurs wykonały: Kacper Z., Jakub G., Michalina M., Mark Z., Filip K. z grupy „Mądre Sowy“

·   Międzyprzedszkolny Przegląd Piosenki Promującej Zdrowie – organizator Przedszkole nr 15 w Stalowej Woli. Przedszkole reprezentował Emil J. z grupy „Mądre Sowy“.

STYCZEŃ

· „Mój przyjaciel z dalekiego świata” – organizator Miejska Biblioteka Publiczna im. Wańkowicza w Stalowej Woli – pracę wykonali Kacper Z., Karol J., Julia J., Michalina S. z grupy „Mądre Sowy”

MARZEC

· „Little Ace“ – konkurs z języka angielskiego, organizator Katolicka Szkoła w Stalowej Woli. W konkursie wzięli udział Eliza N. i Karol J. z grupy „ Mądre Sowy“

·  Konkurs z języka angielskiego „Little English Master“. Organizator Społeczna Szkoła Podstawowa w Stalowej Woli. W konkursie wzięli udział Michalina S. i Krzyś G. z grupy „Mądre Sowy“.

· Konkurs wiedzy „Mały Omnibus“. Organizator Społeczna Szkoła Podstawowa w Stalowej Woli. W konkursie wziął udział Dominik S. z grupy „Mądre Sowy“.