Bezpłatne konsultacje

Uwaga Rodzice!

Fundacja SYNAPSIS zaprasza rodziców małych dzieci (do 5. roku życia) na bezpłatne konsultacje ze specjalistami – telefoniczne lub online.

Rodzicu, jesteś zaniepokojony rozwojem swojego dziecka? Zastanawia Cię nietypowe zachowanie malucha? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i zasięgnij porady specjalisty Fundacji SYNAPSIS! Dowiedz się, co może oznaczać, gdy Twoje dziecko często płacze, grymasi, niewiele mówi lub nie mówi wcale, nie ma ochoty na zabawę albo bawi się tylko w jeden sposób. Pamiętaj jednak, że nie każde niestandardowe zachowanie malucha świadczy o poważnych problemach!

Konsultacje odbywają się w ramach kontraktu NFZ, dlatego skorzystanie z nich wymaga wypełnienia ANKIETY ZGŁOSZENIOWEJ. (kliknij)

Po jej wypełnieniu i odesłaniu skontaktuje się z Państwem pracownik Ośrodka celem umówienia terminu teleporady.

Fundacja SYNAPSIS działa od ponad 30 lat. Pomaga dzieciom i dorosłym osobom w spektrum autyzmu, prowadząc diagnozę, specjalistyczną terapię i rehabilitację, a także wspierając rodziny swoich podopiecznych. Poprzez dziesiątki kampanii społecznych i akcji buduje świadomość społeczną na temat autyzmu oraz uwrażliwia innych na odmienność osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, dążąc do włączenia ich w życie społeczne. Jej największym sukcesem jest obniżenie wieku diagnozowania dzieci do około 2 lat.

www.synapsis.org.pl  (kliknij w link)