marzec

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. Radosna atmosfera w przedszkolu panowała już od samego rana. Chłopcy częstowali wszystkie Panie słodkim upominkiem i składali życzenia. Starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Tego dnia obchodziliśmy również Dzień Szalonych Fryzur. Był profesjonalny wybieg, na którym każdy odważny przedszkolak mógł zaprezentować swoją fryzurę. A oryginalnych fryzur nie brakowało!

Dziękujemy serdecznie Rodzicom za włączenie się do wspólnej zabawy i pomoc w wykonaniu fryzur swoim pociechom.

W tym wyjątkowym dniu niespodziankę wszystkim Paniom pracującym w przedszkolu sprawił także Prezydent Miasta Stalowej Woli Pan Lucjusz Nadbereżny. Dziękujemy serdecznie za pamięć, piękne życzenia i upominek.

To był wspaniały i niezapomniany dzień.