październik

Dzień Krajobrazu

Dnia 20 października obchodziliśmy Dzień Krajobrazu. Hasło tegorocznych obchodów brzmiało „Doceń lokalność!”. To doskonała okazja do promowania wartości krajobrazów towarzyszących codziennemu życiu każdego z nas, a także krajobrazów charakterystycznych dla poszczególnych regionów. Z tej okazji przedszkolaki wybrały się na spacer, aby doświadczyć tych pięknych krajobrazów, docenić przyrodę, która otacza nas w koło. Tego dnia dzieci wczuły się w rolę malarzy, a sale przedszkolne zamieniły się w pracownie artystyczne, gdzie powstawały piękne krajobrazy malowane farbami. Starszaki stworzyły wspaniały krajobraz wykorzystując dary Froebla, liście, kasztany i żołędzie. Prace dzieci można podziwiać na korytarzu przedszkola. Zapraszamy!:)