Dzień Mamy i Taty w grupie "Mądre Sowy"

Dzień Mamy i Taty w grupie

Mama i Tata to najprostsze słowa jakie dziecko może wypowiedzieć od momentu przyjścia na świat po dorosłość, pełne wiary, nadziei i miłości w których mieści się cały świat. Z tej okazji dzieci z grupy „Mądre Sowy” zaprosiły swoich Kochanych Rodziców do przedszkola z okazji ich święta. Sówki tego wyjątkowego dnia przygotowały specjalny pokaz artystyczny. Przedszkolaki zabrały Rodziców w niesamowitą podróż okraszoną pięknymi wierszami, piosenkami, kolorowymi strojami, muzyką i tańcem, wyrażając w ten sposób swoje uczucia przywiązania, miłość, szacunek i wdzięczność za trud wychowania. Podczas montażu słowno - muzycznego na twarzach Mam i Tatusiów gościł uśmiech, a czasem wzruszenie. Po gromkich brawach były życzenia i prezenty. Przedszkolaki w podzięce podarowały Rodzicom własnoręcznie wykonane upominki: serduszkowe ciasteczka oraz kwiatowe koszyczki laurki. Podczas ich wręczania całusom i uściskom nie było końca. Niezapomniane chwile na pamiątkę zostały uwiecznione na rodzinnych fotografiach.

Wszystkim Mamom i Tatom życzymy zdrowia, uśmiechu i pociechy z tak wspaniałych dzieci.