Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie, nasze przedszkole obchodziło je 8 listopada.
Jest to święto wszystkich bajkowych postaci i dobry moment, aby przypomnieć sobie część z nich. Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale też przekazują ważne prawdy życiowe. Wszystkie dzieci uwielbiają bajki, a każde z nich ma swojego ulubionego bohatera, dlatego też nasze przedszkolaki miały dziś okazję do świętowania.

W tym dniu Przedszkolaki wysłuchały fragmentów bajek, podczas pokazu mody rozpoznawały bajkowe postacie i tytuły bajek oraz przede wszystkim bawiły się i tańczyły. Ten dzień sprawił  przedszkolakom  wiele radości, a jednocześnie przypomniał jak ważne są bajki, i że warto po nie sięgać .

Przez cały dzień było w przedszkolu mnóstwo wspaniałej bajkowej zabawy.