marzec

Wielkanoc

„Wiosna jest z nami, Wielkanoc już nadchodzi. Cieszą się starsi i cieszą się młodzi. Bo to miły, wspólny czas, kiedy miłość łączy nas! Z okazji Wielkanocy życzymy Wam od serduszka wiosenki w sercu – u starszaka i maluszka. Żeby łzy się nie zdarzały, smutki w radość się zmieniały. Żadnych kłótni, żadnych zwad. Żyjcie zdrowi nam sto lat!”. Te piękne słowa wybrzmiały w naszym przedszkolu 26 marca na corocznym Przedstawieniu Wielkanocnym zaprezentowanym przez dzieci z grupy „Żabki”, „Muchomorki” i „Motylki”. Przedszkolaki zaprezentowały bogaty program artystyczny, który przybliżył nam tradycje i zwyczaje związane ze Świętami Wielkiej Nocy. Mali aktorzy wystąpili w pięknych, tematycznych strojach. Były kolorowe rekwizyty i wyjątkowa scenografia. Nie zabrakło ciekawych wierszy, wspólnego śpiewu oraz wyjątkowych tańców. Występ dzieci został nagrodzony przez społeczność przedszkolną gromkimi brawami. Na koniec Pani Dyrektor złożyła wszystkim piękne, wzruszające życzenia i zaprosiła na wspólny świąteczny obiad.