grudzień

Mikołaj w przedszkolu

Witaj św. Mikołaju !!

We wtorek 6 grudnia 2023 r. nasze przedszkole odwiedził Święty Mikołaj, którego z utęsknieniem wyczekiwały wszystkie przedszkolaki przez cały rok. Dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i nasłuchiwały  mikołajowych dzwoneczków. Wizyta Świętego Mikołaja rozpoczęła się od wspólnej zabawy. Mikołaj tańczył i śpiewał razem z dziećmi. Nie zabrakło też wspólnych  rozmów z Mikołajem,  dzieci miały do niego wiele pytań. Później każda grupa zaprezentowała przed Mikołajem przepiękne piosenki i wierszyki,  a on wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent. Niestety czas szybko minął  i nasz gość musiał się pożegnać, ponieważ czekały na niego jeszcze dzieci z innych przedszkoli. Wszystkie przedszkolaki obiecały Mikołajowi, że w przyszłym roku będą bardzo grzeczne i zaprosiły , aby przyszedł znów za rok.  Wizyta niezwykłego gościa wywołała na twarzach dzieci wielki uśmiech. Przedszkolaki jeszcze długo wspominały ten dzień, dzieliły się wrażeniami.