Dziś jest dzień wyjątkowy,
dla maluszków wprost bajkowy.
Uroczystość nie byle jaka
to pasowanie na przedszkolaka!

24 listopada odbyła się ważna uroczystość dla dzieci, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym zawitały do naszego przedszkola - “Pasowanie na przedszkolaka”. W tym wydarzeniu towarzyszyli nam Rodzice. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, pięknie zatańczyły, zaśpiewały, a także recytowały wiersze. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania. Symbolem przyjęcia w poczet przedszkolaków Przedszkola nr 4, było dotknięcie ogromnym piórem ramienia dziecka przez panią Dyrektor. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało medal i dyplom oraz pamiątkową książeczkę. Po akademii dzieci zjadły uroczyste drugie śniadanie. Był to dzień pełen emocji i miłych wrażeń, który na długo pozostanie w pamięci dzieci, rodziców i nauczycieli.