czerwiec

Piknik z okazji Dnia Dziecka

W dniu 08 czerwca 2021r. w ogrodzie przedszkola odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka, który prowadzili animatorzy Pracowni Jaszczur & Przyjaciele. Ogród z tej okazji ustrojony został wyjątkowo odświętnie kolorowymi balonami, kwiatami i proporczykami. Dzieci też wyglądały bardzo kolorowo – Żabki ubrały się na zielono, Muchomorki na żółto, Motylki na niebiesko, Mądre Sowy na czerwono. Było wiele atrakcji -  dmuchana zjeżdżalnia, zabawy przy muzyce, gry sportowe i konkursy. Dzieci układały olbrzymie puzzle na trawie i wzory z wielkich zapałek, przeciągały linę, łowiły rybki wędką magnetyczną, turlały piłki, rysowały na chuście, czworakowały po śmiesznych śladach.  Piknik zakończył się wyrzutnią cukierków  i głośnym okrzykiem „hura”. Panie też przygotowały swoim przedszkolakom niespodzianki, przepiękne piniaty postaci bohaterów ulubionych bajek oraz loterię fantową z licznymi nagrodami, którą pomogli zorganizować Rodzice. Dzień pełen wrażeń zakończył się bardzo słodko, każde dziecko zabrało ze sobą do domu czekoladę.