grudzień

Mikołajki na sportowo

W dniu 04.12.2023 r. dzieci z grupy „Mądre Sowy” udały się na stadion MOSiR, aby wziąć udział w zawodach sportowych pt: „Mikołajki na sportowo”.

Na początku była intensywna rozgrzewka, a później rywalizacja w poszczególnych konkurencjach. A było ich wiele i bardzo różne – sztafeta, bieg przez płotki, bieg z paletką i piłką, bieg parami oraz czwórkami. Dzieci wykazały się dużym zaangażowaniem. W rywalizację włożyły całe serce, a kosztowało to ich wiele wysiłku. Każde przedszkole reprezentowało 10 zawodników. Pozostałe dzieci mocno kibicowały swoim koleżankom i kolegom z grupy skandując hasło „ Dzieciaki z czwórki niczym się nie przejmują, wszystkim mocno kibicują!”

Na zakończenie czekała nie lada niespodzianka – spotkanie z Mikołajem, którego dzieci przywitały radosnym okrzykiem i gromkimi brawami. Specjalny gość obdarował wszystkich cukierkami oraz upominkiem dla przedszkola. Mikołaj obiecał dzieciom, że za rok ponownie ich odwiedzi podczas zawodów sportowych. Trzymamy Św. Mikołaja za słowo!!!