Aktualności 2021/2022

grudzień

Warsztaty świąteczne

Co roku, już od pierwszych grudniowych dni w naszym przedszkolu czuje się atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci uczą się kolęd, wierszy o tematyce świątecznej i wykonują ozdoby choinkowe nie tylko same, z nauczycielami, ale również z rodzicami.
W tym roku, z tej okazji odwiedziła nas mama Oskara i Wiktora. Pani Monika przyniosła ze sobą mnóstwo pomocy, narzędzi oraz materiałów plastycznych. Starsze dzieci poznały i wykonały bombkę za pomocą techniki decoupage, a młodsze przedszkolaki wykonały bombkę tzw. medalion (3D). Był to naprawdę mile spędzony czas. Udział w warsztatach był ciekawym doświadczeniem dla wszystkich dzieci, a powstałe ozdoby na pewno zawisną na domowej choince.
Bardzo dziękujemy i zapraszamy za rok!