grudzień

Witaj Mikołaju

Wtorek – 6 grudnia… Jeden z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci dni w roku. W naszym przedszkolu już od samego rana dzieci z niecierpliwością nasłuchiwały dzwonka Świętego Mikołaja. Oczekiwany wyjątkowy gość, w towarzystwie pomocnika Elfa rozpoczął wizytę w naszym przedszkolu. Wszystkie dzieci bardzo mocno przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność lub obawę – jednak trwało to tylko chwilę, gdyż Mikołaj dla każdego miał dużo ciepłych i miłych słów. Również i dzieci chętnie rozmawiały z gościem. Dodatkowo, przedszkolaki z każdej grupy wiekowej przygotowały dla swojego gościa specjalny program artystyczny – było recytowanie wierszy, śpiew i tańce, do których przyłączył się również Święty Mikołaj. W zamian Święty Mikołaj obdarował przedszkolaki prezentami i pozował do wspólnych zdjęć.