Aktualności 2022/2023

Dzień Mamy i Taty w grupie "Mądre Sowy"

Dzień Mamy i Taty w grupie

„Mama i Tata to świat nasz cały, ciepły, bezpieczny, barwny, wspaniały,

to dobre, czułe, pomocne ręce i kochające najmocniej serce”

Chęć sprawiania przyjemności swoim najbliższym, okazywania im miłości i przywiązania ma swoje odzwierciedlenie w uroczystości jaką przygotowujemy każdego roku – to najważniejsze święto „Dzień Mamy i Taty”. Ta wyjątkowa uroczystość w grupie „Mądre Sowy” odbyła się dnia 25 maja. Przedszkolaki słowem i piosenką wyraziły wielką miłość oraz wdzięczność za wszystko kochanym rodzicom. Po występach, w których starszaki zaprezentowały swoje zdolności, recytatorskie, wokalne i taneczne, na twarzach rodziców zauważyć można było niezwykłe wzruszenie, radość i ogromną dumę ze swoich pociech. Przedszkolaki nagrodzone zostały gromkimi brawami za wspaniały występ. Na zakończenie dzieci złożyły rodzicom życzenia i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki oraz laurki. Dziękujemy rodzicom za tak liczne przybycie, za mile spędzony czas i mamy nadzieję, że ten dzień pozostanie na długo w pamięci zarówno dzieci jak i rodziców.