Aktualności 2022/2023

Dzień Mamy i Taty w grupie "Muchomorki"

Dzień Mamy i Taty w grupie

Mama i Tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i Tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego człowieka rodzice, to najważniejsze osoby w jego życiu. Należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem, a rodzicami.

Dlatego z tej okazji przedszkolaki od dłuższego czasu przygotowywały się do tej uroczystości. Jako pierwsza Pani Dyrektor serdecznie powitała wszystkich przybyłych gości. Następnie grupa „Muchomorki” pod czujnym okiem swoich pań, przygotowała  program artystyczny, aby jak najlepiej zaprezentować się przed swoimi rodzicami. Mali artyści ubrani w odświętne stroje recytowali wierszyki i śpiewali piosenki, tańczyli, przedstawiali inscenizacje , zaś w podziękowaniach pociechy wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki, były piękne laurki i długopisy auta.  Rodziców bardzo wzruszyły, a nawet rozczuliły występy dzieci, dlatego też nie zabrakło łez szczęścia.