Aktualności 2022/2023

kwiecień

Konkurs fotograficzny "Zjawiska pogodowe"

Konkurs fotograficzny

W dniu 20 kwietnia 2023 r. w Przedszkolu nr 11 w Stalowej Woli odbyło się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pod hasłem „Zjawiska pogodowe“.  Nasze przedszkole reprezentowała Eliza Niemiec z grupy „Motylki“. Dziewczynka wspólnie ze swoimi Rodzicami zrobiła zdjęcie pt: „Kolory szczęścia“, które przedstawiało tęczę. To najpopularniejsze zjawisko optyczne w atmosferze. Powstaje w wyniku rozszczepienia światła widzialnego. Do jej powstania niezbędne są niewielkie krople wody oraz słońce.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań fotograficznych, uwrażliwianie na piękno przyrody, rozwijanie umiejętności obserwacji przyrody oraz uwrażliwianie na więź między członkami rodziny budowaną poprzez wspólne podejmowanie aktywnych działań.

Serdecznie gratulujemy Elizie oraz dziękujemy Rodzicom za współpracę!