Aktualności 2022/2023

marzec

Pierwszy Dzień Wiosny

W dniu 21.03.2023r. dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny, całość została udoskonalona poprzez specjalne stroje – dziewczynki ubrały sukienki w kwiaty, a chłopcy ubrani byli cali na zielono. Pomysłowe i barwne stroje wprowadziły wszystkich w wiosenny nastrój.  Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od konkursów, gier i zabaw związanych z tematyką pór roku. Przedszkolaki dowiedziały się m.in. jakie są pierwsze symptomy nadejścia wiosny, jakie ptaki przylatują na wiosnę do naszego kraju, a także poznały nazwy wiosennych kwiatów. Następnie dzieci uczestniczyły w Warsztatach Wiosennych, podczas których wykonały piękne, wiosenne kwiaty z papieru. Dzień ten był pełen wrażeń i uśmiechów.