Aktualności 2022/2023

marzec

Zajęcia otwarte w grupie "Żabki"

Zajęcia otwarte w grupie

Miniona środa była dla Żabek dniem bardzo ekscytującym. Na zajęcia otwarte zaprosiliśmy rodziców, aby obserwowali i uczestniczyli z nami w nauce i zabawie. Dzieci i ich rodzice zostali wprowadzeni w tematykę dnia – wiosenni mieszkańcy łąki. Zajęcia rozpoczęły się od piosenki powitalnej i wesołej opowieści ruchowej. Następnie znaleźliśmy się na sensorycznej łące, pełnej owadów i insektów. Rodzice mogli obserwować zdolności motoryczne swoich dzieci. Żabki pokazały również swoje umiejętności matematyczne - sprawnie liczyły kropki na biedronkach. Rodzice świetnie bawili się z nami w zabawach z gumą sensoryczną i chustą animacyjną. Dzielnie pomagali swoim pociechom rozwiązywać wiosenne zagadki. Na zakończenie zajęć dzieci i ich rodzice założyli mini ogródek w sali. Żabki spisały się świetnie, a rodziców rozpierała duma. Przedszkolaki zostały nagrodzone kolorowymi opaskami i słodkościami. To był dzień pełen wrażeń i pozytywnych emocji.