październik

250-lecie KEN

„Nasza Pani jest kochana, zawsze ma dla dzieci czas,
zwykle pani śpiewa dla nas, ale dziś posłucha nas…”

12 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy 250 lecie Dnia Edukacji Narodowej. Był to szczególny dzień dla wszystkich pracowników Przedszkola Nr 4. Dzień niezwykły bowiem dzieci z grupy „Mądre Sowy” poprzez wiersze, śpiewy i tańce wyraziły płynącą prosto z serca swoją wdzięczność wychowawcom oraz całemu personelowi przedszkola za miłość, serce, opiekę i trud włożony w ich wychowanie i edukację. Każde słowo wypowiedziane przez „małych artystów” wzbudzało zachwyt i wzruszenie na twarzach zgromadzonych pracowników.
Na zakończenie części artystycznej  Pani Dyrektor podziękowała wszystkim pracownikom za trud codziennej pracy. Słowa podziękowania skierowali również przedstawiciele Rady Rodziców Pani Aleksandra Luberda Kroczyńska oraz Pan Michał Pachacz. Oprócz pełnych wdzięczności słów przekazali na ręce Pani Dyrektor słodki upominek dla wszystkich pracowników.