luty

Bal karnawałowy

W tym roku obchodziliśmy niezwykły bal karnawałowy, ponieważ został on połączony z WALENTYNKAMI. Od samego rana wszystkie dzieci z wielkim entuzjazmem i w radosnych nastrojach przybywały do przedszkola. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Piękny wystrój sali balowej nawiązywał do karnawału i walentynek, zachęcając do wspaniałej zabawy. Nasz Wodzirej – DJ Kubuś zadbał o to, aby dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w zabawach, konkursach i tańcach przy ulubionej muzyce. Dodatkową atrakcją była walentynkowa fotobudka, w której dzieci chętnie pozowały do pamiątkowych zdjęć. Przedszkolaki bawiły się wyśmienicie, a zabawa karnawałowo – walentynkowa przyniosła im wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy serdecznie Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych i pomysłowych strojów balowych.