styczeń

Dzień Babci i Dziadka w grupie "Motylki"

Dzień Babci i Dziadka w grupie
W dniu 12.01.2023 r. w naszym przedszkolu w grupie „Motylki”, odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Pani Dyrektor przywitała ciepłymi słowami szanownych gości, składając im serdeczne życzenia. Na tą wspaniałą uroczystość  przedszkolaki przygotowały program artystyczny, były to wiersze i piosenki związane z tymże świętem. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków. Dzieci obdarowały swoich „dziadków” własnoręcznie wykonanymi prezentami. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Przedszkolaki poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.