Aktualności 2019/2020

czerwiec

Piknik rodzinny

Już po raz dwudziesty pierwszy ogród przedszkolny zamienił się w wesołe miasteczko z mnóstwem atrakcji, a to za sprawą PIKNIKU RODZINNEGO. W tym roku święto rodziny odbyło się 6 czerwca. Dzieci wraz z rodzicami popołudnie spędziły bawiąc się i korzystając z różnych atrakcji takich jak: walec wodny, dmuchane zjeżdżalnie, suchy basen z piłeczkami, bramka celnościowa, koło fortuny z cennymi nagrodami. Zainteresowaniem dzieci cieszyło się stanowisko malowania twarzy, robienia fryzur oraz malowania i zdobienia paznokci. Pojawiło się też stanowisko Nadleśnictwa Rozwadów, na którym można było pogłębić swoją wiedzę na temat roślin i zwierząt, które można spotkać w naszej okolicy oraz stanowisko Szkoły Medycznej, gdzie dzieci poznawały budowę człowieka. Na uczestników pikniku czekało również przepyszne jedzenie. Można było skosztować wspaniałych wypieków, które specjalnie na tę okazję przygotowały mamy przedszkolaków, były też lody i słodkie deserki. Nie zabrakło także przysmaków prosto z grilla – zapach pieczonej kiełbasy roznosił się po całej okolicy.

Impreza służy integracji. W czasach, kiedy żyjemy tak szybko, że nie mamy czasu porozmawiać z własnym sąsiadem piknik stworzył okazję, by pobyć blisko siebie w miłej atmosferze i ładnym otoczeniu ogrodu przedszkolnego. Mamy nadzieję, że wszyscy wspaniale się bawili i w jeszcze większym gronie spotkamy się znów za rok. Wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie pikniku rodzinnego serdecznie dziękujemy.

DO DNIA PRZEDSZKOLAKA