październik

Plener malarski

W dniu 04.10.2023 r. Lilia z grupy „Mądre Sowy” wzięła udział w II edycji międzyprzedszkolnego pleneru malarskiego, którego organizatorem było Przedszkole nr 1 w Stalowej Woli.

Celem konkursu było rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych, wrażliwości estetycznej dzieci, rozwijanie czytelnictwa, zwrócenie uwagi na zmiany zachodzące w przyrodzie jesienią.

Dzieci pod czujnym okiem malarki -  Pani Beaty Garanty, malowały obrazy do wiersza M. Konopnickiej „Jesienią, jesienią sady się rumienią”.  Mali artyści pracowali w wielkim skupieniu, a do pobudzania wyobraźni przyczyniały się jesienne utwory muzyki klasycznej. Na zakończenie odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów i nagród.

Naszej artystce Lilii serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego rozwijania swojego talentu.