kwiecień

Przegląd Muzyczny " Wesołe Nutki"

Przegląd Muzyczny

W dniu 18 kwietnia w Przedszkolu Integracyjnym nr 12 im. J.Ch. Andersena w Stalowej Woli odbył się Wiosenny Przegląd Muzyczny pod hasłem „Wesołe Nutki”. Głównymi celami przeglądu była integracja społeczności przedszkolnej, popularyzacja zróżnicowanych form muzycznych wśród dzieci, prezentacja i promocja dorobku artystycznego przedszkoli oraz wspieranie i rozwijanie uzdolnień muzycznych.

Na scenie przedszkolnej zaprezentowały się dzieci z piętnastu stalowowolskich przedszkoli. Dzieci wraz z wychowawcami przygotowały kolorowe, widowiskowe programy artystyczne. Nasze przedszkole reprezentowały dziewczynki z grupy „Mądre Sowy”, które zatańczyły nowoczesny taniec z pomponami. Nasze „Sówki“ wiele tygodni ćwiczyły po to, aby na scenie jak najlepiej zaprezentować swój układ.

Po zakończeniu wszystkich występów każde przedszkole otrzymało dyplomy i upominki.

Gratulujemy dziewczynkom pięknego występu.