styczeń

Warsztaty międzyprzedszkolne „Zmysły pomagają poznać świat - dotyk"

Warsztaty międzyprzedszkolne „Zmysły pomagają poznać świat - dotyk
12 stycznia dziewczynki z grupy „Motylki” – Maja i Aleksandra uczestniczyły w warsztatach pod tytułem „Zmysły pomagają poznać świat – Dotyk”, których organizatorem było Przedszkole Nr 9.

Ola i Maja miały okazję doskonalić percepcję dotykową, tworząc kolorową, mieniącą się ciecz nienewtonowską. Wykazały się wielką odwagą stąpając po ścieżce sensorycznej, w której oprócz liści i żołędzi znalazł się lód ! Dziewczynki malowały palcami do pięknej muzyki, stworzyły zimowy obraz stopami i projektowały suknie Pani Zimy. Warsztaty zakończyły się rozdaniem dyplomów i upominków przez Panią Dyrektor, której towarzyszyła Pani Naczelnik.

To spotkanie sprawiło dzieciom wiele radości, możliwości „pobrudzenia się” w zabawie, która uczy. Bardzo dziękujemy Paniom organizatorkom oraz Dyrekcji Przedszkola Nr 9 za zaproszenie !