Logo

PRZEDSZKOLE nr 4 w STALOWEJ WOLI o profilu ekologiczno - zdrowotnym

test
s4
s3
s6
Przedszkole z lotu ptaka 3
Przedszkole z lotu ptaka 2
Przedszkole z lotu ptaka 1
Slider2
s1
s2

Aktualności 2023/2024

16
listopad
2023

Zajęcia otwarte w grupie "Mądre Sowy"

Zajęcia otwarte w grupie

W dniu 16.11.2023 r. odbyły się zajęcia otwarte z udziałem Rodziców w grupie „Mądre Sowy”. Tematem zajęć była „Jesienna kraina”. Celem zajęć było utrwalenie wiadomości o tematyce jesiennej oraz integracja rodziców i dzieci ze środowiskiem przedszkolnym.

Przedszkolaki przeniosły się do jesiennej krainy, w której rozwiązywały jesienne zagadki, liczyły na konkretach z wykorzystaniem klocków Nemi. Była zabawa „Jesienne drzewo” w trakcie, której liczyły w zakresie 10, a następnie według kodu umieszczały listki w odpowiednim miejscu na tablicy. Podczas zabaw literkowych dzieci tworzyły wyrazy z poznanych liter, układały wyrazy do obrazków. Wykazały się również znajomością języka angielskiego – nazywały poznane warzywa, śpiewały piosenki. Zadania były przeplatane zabawami muzyczno – ruchowymi. Dzieci tańczyły do muzyki klasycznej z kolorowymi chustkami, była zabawa z woreczkami oraz gumą sensoryczną.

Na zakończenie dzieci zaprosiły Rodziców do wspólnej zabawy – rysując obiema rękami w rytm muzyki nie tylko dobrze się bawiły, ale również doskonaliły koordynację obupółkulową. Za wykonanie wszystkich zadań dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz naklejkami.

Dziękujemy serdecznie Rodzicom za liczne przybycie oraz wspólnie spędzony czas.

Wigilia w przedszkolu

10

dni

3

godzin

36

minut

50

sekund

Najnowsze galerie