1 WRZEŚNIA - WAŻNE

1 WRZEŚNIA

RODZICE  !!!

1. Po przerwie wakacyjnej spotykamy się 1 września 2021 r.

2. Przedszkole czynne jest od godziny 6.00.do godz.16.00.

3. Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci w godzinach, w których Państwo zadeklarowali we wnioskach przyjęcia dziecka do przedszkola.

4. W dalszym ciągu dzieci w wieku 4-6 lat żegnają się z rodzicami przed drzwiami wejściowymi  i wchodzą samodzielnie do szatni, a następnie do sali zabaw (uczymy dzieci samodzielności - PANIE pomagają we wszystkim).

5. Rodzice dzieci 3-letnich z grupy „Żabki” w okresie adaptacyjnym – 2 tygodnie mogą wchodzić do szatni w maseczce (w szatni może jednocześnie przybywać 5 rodziców).

6. Na wszystkie zapytania, wątpliwości odpowiadają Panie przy wejściu do przedszkola lub telefonicznie 15/8425803.

7. W celu załatwienia PILNYCH spraw Rodzic może wejść na teren przedszkola  w maseczce, po uzyskaniu zgody Pań dyżurujących przy drzwiach.

8. BARDZO PROSIMY O WYROZUMIAŁOŚĆ.

W dniu przyprowadzenia dziecka do przedszkola prosimy o przyniesienie wypełnionego UPOWAŻNIENIA DO ODBIORU DZIECKA

karty AKTUALIZACJI DANYCH DZIECKA oraz OŚWIADCZEŃ ( do pobrania poniżej)

UPOWAŻNIENIE DO ODBIORU DZIECKA

AKTUALIZACJA DANYCH DZIECKA

OŚWIADCZENIA DO POBRANIA

Z uwagi na stan pandemii spowodowany COVID -19 przedszkole od 1 września 2021 r. będzie pracowało w reżimie sanitarnym. Bardzo prosimy o zapoznanie się z dokumentami zamieszczonymi poniżej.

W dniu przyprowadzenia dziecka do przedszkola prosimy o przyniesienie wypełnionych  OŚWIADCZEŃ

Prosimy o zapoznanie się z Procedurami Bezpieczeństwa i Wytycznymi  GIS, które znajdują się poniżej.