Aktualności 2019/2020

wrzesień

Sprzątanie Świata 2019

Już od wielu lat nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie świata". W tym roku akcja przebiegała pod hasłem ,,Nie śmiecimy- sprzątamy-zmieniamy!“ Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w akcji i oczyszczały z odpadów najbliższą okolicę – osiedle domków jednorodzinnych oraz teren przedszkolny. Dzieci  prześcigały się w noszeniu worków. Zaopatrzone w rękawice i plastikowe worki na odpady przemierzały znajome uliczki. Mimo, że mieszkańcy dbają o swoje posesje, śmieci niestety nie brakuje. Wyrzucają je przypadkowi przechodnie.Naszej akcji przyświecało motto: Jeśli świat będzie czysty - zdrowa będzie żywność, powietrze, woda , a także my!! To wpajamy maluchom od najmłodszych lat.

WIZYTA Św. MIKOŁAJA