Aktualności 2019/2020

styczeń

Teatrzyk Zielony Melonik

W poniedziałek 27 stycznia tuż po feriach na przedszkolaki czekała niespodzianka. Odwiedzili nas aktorzy teatrzyku Zielony Melonik ze spektaklem ,,Smok czy smog ?“. Piękna królewna ma wielki talent. Lubi śpiewać i robi to codziennie. Jednak pewnego dnia nie potrafi zaśpiewać żadnej nuty. Jest zrozpaczona i zaczyna szukać winowajcy. Okazuje się nim smog. Szary, o brzydkim zapachu smog. Na pomoc królewnie spieszy zakochany w niej rycerz. Pomaga mu smok , wielki miłośnik ekologii.Rycerz otrzymuje od niego wskazówki jak walczyć ze smogiem i pomóc królewnie, aby znów zaśpiewała.Spektakl w humorystyczny sposób pomaga zrozumieć dzieciom jak dużym problemem jest smog i jak możemy z nim walczyć. Dziękujemy aktorom za wizytę w przedszkolu i czekamy na kolejne przedstawienia.

Wielkanoc