Aktualności 2019/2020

luty

Walentynkowy koncert

„Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.
Kogo kocham, kogo lubię, temu podaruję…?

W dniu 14 lutego świętowaliśmy w przedszkolu  WALENTYNKI. Dzień był pełen radości, przyjaźni oraz koloru czerwonego , dzięki elementom stroju dzieci. Przedszkolaki kultywowały tradycje walentynkowe, były zachęcane do okazywania uczuć innym osobom, czerpały radość ze wspólnej zabawy i pobytu w przedszkolu. Na korytarzu znajdowało się Walentynkowe Serce , na którym każdy mógł przypiąć małe serduszko z napisanym imieniem osoby z którą się lubi bawić , czy chodzić w parze na spacerze. Dzieci z gr. ,,Motylki” zaprosiły wszystkich pracowników i dzieci na koncert pt ,,Powróćmy jak za dawnych lat”. Nasze zaproszenie przyjęli też  uczniowie I klasy PSP nr 5 z wychowawczynią oraz podopieczni ŚDS nr 2 wraz z panią dyrektor. Koncert rozpoczął się od życzeń  pani dyr. M.Zubrzyckiej która życzyła wszystkim dużo miłości i radości. Następnie  4 i 5 latki przeniosły nas w czasy młodości swoich dziadków , kiedy z radia płynęły przeboje Czerwonych Gitar , Anny Jantar i Karin Stanek. Wszyscy mogli pośpiewać w rytm melodyjnych utworów.

Na koniec Pani Dyrektor wręczyła każdemu dziecku słodki upominek. Dziękujemy!!!

Był to dzień pełen wrażeń

Wielkanoc