Aktualności 2021/2022

grudzień

Witaj Mikołaju!

W poniedziałek 6 grudnia 2021 r. od samego rana w przedszkolu wielkie oczekiwanie: przyjdzie???? czy nie przyjdzie???? Dzieci z niecierpliwością spoglądały na drzwi i nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka Św. Mikołaja. Po śniadaniu zjedzonym w ogromnym skupieniu, przedszkolaki zauważyły, że Mikołaj chodzi dookoła przedszkola. Z radością i przejęciem dzieci zaprosiły Mikołaja i jego pomocnika – Elfa, a w podziękowaniu zaśpiewały Mu piosenki i recytowały wiersze. Tańcom i pląsom przy muzyce wspólnie z Mikołajem i jego pomocnikiem nie było końca. Gdy nadszedł czas na prezenty dzieci otrzymały zabawki na każdą salę. Mikołaj pożegnał się z dziećmi przed obiadem, aby zaraz po podwieczorku wrócić z powrotem i wręczyć indywidualne piękne prezenty dla każdego dziecka. Z szerokim uśmiechem na ustach i radością w sercu dzieci poszły do domu. Wszystkie przedszkolaki obiecały Mikołajowi, że będą grzeczne. Dziękujemy Mikołaju za odwiedziny i czekamy na następną wizytę za rok. Dzieci jeszcze długo będą wspominać ten dzień, a zdjęcia z Mikołajem będą wspaniałą pamiątką tego spotkania. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowania i organizację Mikołajkowego Święta.