Aktualności 2021/2022

czerwiec

„Już pożegnania nadszedł czas…”

W dniu 14.06.2022r. dzieci z grupy „Mądre Sowy” uroczyście pożegnały przedszkole. Przedszkolaki w rytmie poloneza w odświętnych strojach wkroczyły na pięknie udekorowaną scenę, następnie zaprezentowały program artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i zatańczyły taniec nowoczesny. Włożyły wiele pracy i serca w swój występ, co zaproszeni na uroczystość goście docenili i wielokrotnie nagradzali gromkimi brawami. Później przyszedł czas na pożegnanie starszaków krótkim skeczem i piosenką przez młodsze dzieci z gr. „Motylki”. Na pamiątkę każdy starszak dostał również własnoręcznie wykonaną laurkę i medal absolwenta od młodszych kolegów. Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor pochwaliła dzieci za wspaniały występ, życzyła dzieciom bezpiecznych oraz udanych wakacji i wielu sukcesów w szkole. Starszaki otrzymały z rąk Pani Dyrektor pamiątkowe książki i dyplomy, a rodzice podziękowali za współpracę i trud włożony w wychowanie i naukę ich dzieci. Po uroczystym występie dalsze atrakcje czekały na starszaki w Gospodarstwie Agroturystycznym „Madejówka”, gdzie dzieci wybrały się na spacer po zwierzyńcu, mogły zobaczyć, dotknąć i nakarmić wiele gatunków zwierząt, była też przejażdżka na koniu, zabawy na placu zabaw, tańce przy muzyce oraz pyszna kiełbaska z grilla i proziaki.

Drogie starszaki życzymy Wam samych sukcesów w szkole, pamiętajcie, że stając się uczniami nie przestajecie być dziećmi. Niech na waszych twarzach zawsze będzie uśmiech, a dni pełne zadowolenia i zabawy.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.

Rozpoczęcie roku szkolnego