Aktualności 2019/2020

czerwiec

Żegnaj przedszkole

Pożegnania nadszedł czas, bo szkoła nas woła

Minął kolejny rok szkolny i znów żegnamy się z dziećmi, które we wrześniu rozpoczną dalszą edukację w szkole. W dniu 12 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego. Uroczystość miała miejsce na scenie w ogrodzie przedszkola. Przedszkolaki w rytmie poloneza w odświętnych strojach rozpoczęły uroczystość. Następnie przedstawiły program artystyczny, prezentując wiersze, tańce i piosenki. W swoim występie wspominały miłe chwile spędzone w przedszkolu, wspólne zabawy i przygody. Recytowały wiersze dziękując każdemu za trud i pracę włożoną w ich wychowanie. Dzieci włożyły wiele pracy w swój występ, za co zostały wielokrotnie nagrodzone brawami. Po występie starszaków na scenę wkroczyły pięciolatki i swoim występem pożegnały starszaków. Na zakończenie uroczystości pani Dyrektor pochwaliła dzieci za wspaniały występ i życzyła wielu sukcesów w szkole. Wszystkie dzieci otrzymały z rąk pani Dyrektor dyplomy, książki i medale na pamiątkę pobytu w przedszkolu, a rodzice otrzymali podziękowania za zaangażowanie w życie przedszkola.
Życzymy Wam starszaki samych sukcesów w szkole, niech zawsze towarzyszy Wam uśmiech, zabawa i zadowolenie.

DO DNIA PRZEDSZKOLAKA