Akademia Aquafresh

Największy w Polsce program profilaktyki higieny jamy ustnej realizowany w przedszkolach. Najlepszym sposobem edukacji jest nauka połączona z zabawą, dlatego nauczyciele poszczególnych grup korzystają z przesyłanych bezpłatnych pakietów materiałów edukacyjnych, gier i zabaw. Zajęcia edukacyjne realizowane są na podstawie scenariuszy zajęć i materiałów multimedialnych, w których bohaterowie programu „Pastusie” i „Barney” uczą dzieci jak prawidłowo dbać o ząbki oraz jak walczyć z niedobrym „robaczkiem-próchniaczkiem”. W ramach realizacji programu nawiązaliśmy współpracę z gabinetem stomatologicznym ,,Novadent“ oraz ,,Ardent“. Lekarze stomatolodzy odwiedzają dzieci w przedszkolu, gdzie przekazują dzieciom wiedzę na temat higieny jamy ustnej.

DO KOŃCA WAKACJI 2019 POZOSTAŁO